27 вересня
Завантажити ще

На Полтавщині розкрита багатомільйонна схема розкрадання коштів у газовій галузі

На Полтавщині розкрита багатомільйонна схема розкрадання коштів у газовій галузі
Фото: dbr.gov.ua

Головний геолог газопромислового управління «Полтавагазвидобування», що входить до АТ «Укргазвидобування», разом зі спільниками вкрав 4,6 млн грн підприємства та «відмив» їх через конвертаційний центр. Як повідомили в пресслужбі Державного бюро розслідування (ДБР), чоловіку вже повідомлено про підозру.

Повідомляється, що посадовці газопромислового управління разом зі спільниками штучно завищували очікувану вартість газогідродинамічних досліджень. Вони так організовували проведення тендерів, що перемогти зміг спеціально визначений суб’єкт господарювання. При цьому фактичне виконання цих досліджень забезпечувалося силами держпідприємства за ціною, що була в рази меншою, ніж визначена за результатами тендеру.

Наразі силовики проводять 14 обшуків у Полтавській області за місцем роботи та проживання осіб, які ймовірно причетні до розкрадання коштів газопромислового управління «Полтавагазвидобування», виділених на проведення досліджень. Співучасники злочину встановлюються.

Посадовець підозрюється у заволодінні майном та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Передбачене статтею покарання – позбавлення волі до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади.

Новини по темі: газопровід ДБР