30 вересня
Завантажити ще

Данілов заявив, що сумнівається в правдивості злитих секретних даних Пентагону

Данілов заявив, що сумнівається в правдивості злитих секретних даних Пентагону
Фото: JOSHUA ROBERTS/REUTERS

У Раді національної безпеки та оборони висловили сумніви щодо правдивості повідомлення телеканалу CNN про можливі зміни у військових планах України. Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив у інтерв'ю німецькому каналу ARD.

- Я не знаю, з ким говорив CNN. У будь-якому випадку можу сказати, що кількість людей, які знають про наші плани на нашій території, вкрай обмежена. І я не думаю, що інформатор, який був на зв'язку із CNN, мав до цього якесь відношення, - заявив Данілов.

За його словами, Україна продовжує підтримувати постійний контакт зі своїми ключовими союзниками, такими як США, Велика Британія, Німеччина та Польща.

- Дані для проведення тих чи інших операцій, чисельність підрозділів, хто причетний і в якому напрямку - це абсолютно секретна інформація. Якщо хтось думає, що він її має, можу тільки привітати. Але я не знаю, звідки вони могли її взяти, - наголосив Данілов.

Він також зазначив, що забезпечення національної безпеки є пріоритетом для України, і вони не збираються змінювати свої плани, незалежно від будь-яких зовнішніх чинників.

Про що йде мова

На днях ЗМІ повідомили про нібито витік секретних документів американського військового відомства про війну в Україні. А точніше, про те, як Київ має намір звільняти свої території. За даними CNN, через це українське військове керівництво змінило деякі свої військові плани. А в США розпочалася відомча перевірка. 

Новини по темі: РНБО Пентагон