29 вересня
Завантажити ще

У Рівному другий день шукають власника великої суми грошей, які знайшли на ринку

У Рівному другий день шукають власника великої суми грошей, які знайшли на ринку
Фото: facebook.com/police.in.Rivne

У Рівному не можуть знайти власника великої суми грошей, які місцева жителька знайшла на ринку 9 квітня та передала поліцейським. Суму поліцейські не називають, але запевняють, що для звичайного громадянина це дуже серйозні кошти. Як розповіли KP.UA в Рівненському районному управлінні поліції, така історія у місті відбулася вперше.

- Ми не кожного дня стикаємось з таким. Можна сказати, що така ситуація  у нас трапилась вперше. З приводу грошей поки що ніхто не звертався, не приходив і не телефонував. Правоохоронці наразі перевіряють камери відеоспостереження поблизу від цього місця, де були знайдені ці кошти, щоб з’ясувати, ким вони могли бути загублені, - розповіли нам у відділі комунікації Національної поліції у Рівненській області.

Оскільки історія набула розголосу, можуть з'явитися шахраї, які захочуть забрати чужі гроші. Проте в поліції запевняють, що потенційного власника перевірять, щоб упевнитися, що кошти належать саме йому.

- Якщо хтось звернеться, то будуть ставити уточнюючі запитання – яка точна сума? Бо ми умисно не вказували, яка точна сума, щоб людина сама могла сказати. Також щоб описали сумку чи гаманець, в яких знайдені були ці кошти. Сподіваємось, що власник знайдеться і ми повернемо йому кошти, - пояснюють у відділі комунікації Національної поліції у Рівненській області.

Поліція розглядає можливість видати грамоту чи подяку 26-річній жительці Здолбунів Юлії, яка знайшла гроші та передала їх до поліції. 

Власника загублених коштів просять звернутися за адресою: місто Рівне, вулиця Героїв Поліції, 4.

Новини по темі: поліція Рівне