21 травня
Завантажити ще

У заповіднику “Асканія-Нова” повідомили, що фото з вбитими косулями зроблено не в них

У заповіднику “Асканія-Нова” повідомили, що фото з вбитими косулями зроблено не в них
Фото: instagram.com/askanianovazapovidnyk

У біосферному заповіднику “Асканія-Нова” прокоментували фотографію чоловіків з вбитими косулями, яку напередодні поширили в телеграм-каналах. В установі заявили, що сарни в них не мешкають, тому фото зроблено в іншому місці.

- Офіційно: поширене фото не має стосунку до Біосферного заповідника "Асканія-Нова". Сарни не утримуються у зоопарку та не мешкають у асканійському степу! - йдеться в інстаграмі заповідника.

7 квітня телеграм-канал ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РУХ опублікував фотографію двох чоловіків у військовій формі з двома вбитими косулями. Вона була подписана так, що це російські окупанти в біосферному заповіднику “Асканія-Нова”. Деякі українські ЗМІ поширили новину, написавши, що в Херсонській області російські військові вбили червонокнижних тварин.

24 березня заповідник заявив про встановлення окупаційною адміністрацією фактичного контролю над установою. 20 березня прибули перший заступник керівника адміністрації президента Росії Сергій Кірієнко, "т.в.о. губернатора" Херсонської області, колаборант Володимир Сальдо та особа у ролі "директора" на прізвище Мєщєряков. Український персонал продовжує доглядати за колекціями.