29 вересня
Завантажити ще

Прикордонники розповіли, що українці масово повертаються додому напередодні Великодня

Прикордонники розповіли, що українці масово повертаються додому напередодні Великодня
Фото: facebook.com/DPSUkraine

Перед Великоднем кількість людей, які перетинають кордон для в'їзду до України, значно побільшало. До цього кордон перетинало близько 80 тисяч осіб в обох напрямках, але останніми днями цифра зросла до більш ніж 110 тисяч осіб. Про це заявив у ході брифінгу голова Державної прикордонної служби Андрій Демченко, передає " Укрінформ ".

- Збільшення руху ми почали фіксувати з середи минулого тижня і якщо до цього в середньому за добу кордон перетинало до 80 тисяч осіб в обидві сторони, то з середовища пасажиропотік зріс спочатку до 90 тисяч осіб на добу, а протягом суботи та неділі він був на рівні понад 110 тисяч осіб на добу в обидві сторони. Минулої доби він знову знизився, але показники трималися на рівні понад 80 тисяч осіб на добу, - повідомив чиновник.

Також голова Держприкордонслужби наголосив, що масового виїзду громадян України останнім часом не було. Загалом за 3 місяці цього року загальна інтенсивність пасажиропотоку зменшилась на 16% порівняно з показниками минулого року.

За словами Демченка, лише протягом тижня на в'їзд в Україну перетнуло кордон на 80 тисяч осіб більше, ніж на виїзд. Найбільше громадяни перетинають кордон із Польщею, на нього припадає 50% пасажиропотоку. Через збільшення пасажиропотоку в окремих напрямках спостерігалися черги на в'їзд.