Завантажити ще

Укрпошта випустила марку Kalush з переможцями “Євробачення”

Укрпошта випустила марку Kalush з переможцями “Євробачення”
Фото: t.me/igorsmelyansky

"Укрпошта" випустила марку з переможцями "Євробачення-2022", гуртом Kalush Orchestra. Про це 4 квітня повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

- А ми виконуємо свою обіцянку, яку дали рік тому, і сьогодні презентуємо марку “Kalush”, бо це ще один символ війни та сміливості наших людей - робити все, щоб бути почутими, - написав він у своєму телеграм-каналі.

На сайті "Укрпошти" відсьогодні можна зробити передзамовлення. Урочисте спецпогашення марки Kalush пройде в понеділок, 10 квітня, в місті Калуш Івано-Франківської області разом з гуртом. У той же день марку почнуть продавати у відділеннях. 

Автор марки – Святослав Романчак, автор картки – Юрій Сосницький, художниця конвертів – Олеся Вакуленко. Тираж - 130 тисяч листів. Смілянський порадив оформити передзамовлення сьогодні або абонемент до 9 квітня. Власники філателістичних абонементів отримають марку автоматично.

Гурт Kalush Orchestra виграв "Євробачення-2022" 15 травня 2022 року з пiснею Stefania. У той же день "Укрпошта" анонсувала випуск марки з гуртом. У компанії вже є марки з іншими двома українськими переможцями "Євробачення", співачками Русланою і Джамалою.

Фото: postmark.ukrposhta.ua

Фото: postmark.ukrposhta.ua