6 червня
Завантажити ще

На кордоні з Польщею утворилися черги на в'їзд до України

На кордоні з Польщею утворилися черги на в'їзд до України
Фото: facebook.com/DPSUkraine

На західних кордонах України, зокрема українсько-польському, відзначається накопичення пасажирського транспорту на в'їзд до України. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

- На західних кордонах України, зокрема українсько-польському, відзначається збільшення кількості осіб, які прямують до України. Ця активізація руху пов'язана з тим, що багато наших співвітчизників прямують до України напередодні Великодніх свят. Це подекуди призводить до збільшення часу очікування на перетин кордону. Таким чином, в основних пунктах пропуску на кордоні з Польщею, таких як "Шегині" та "Краковець", зазначається накопичення пасажирського транспорту на в'їзд до України, - розповіли у відомстві.

Прикордонники зазначають, що збільшили кількість персоналу для оформлення подорожуючих, а також систематично взаємодіють із закордонними колегами з метою реагування на зміни ситуації. При цьому Держприкордонслужба радить обирати менш завантажені на в'їзд до України пункти пропуску "Угринів", "Рава-Руська", "Смільниця".