6 червня
Завантажити ще

В.о. намісника Лаври обурився прокльонами Павла на адресу Зеленського: Повернуться йому ж

В.о. намісника Лаври обурився прокльонами Павла на адресу Зеленського: Повернуться йому ж
Фото: pomisna.info

Виконувач обов'язків намісника Києво-Печерської лаври від ПЦУ архімандрит Авраамій запевнив, що братія молиться за президента Володимира Зеленського, а "прокляття" колишнього намісника Лаври митрополита УПЦ МП Павла повертаються до нього самого. Про це повідомляє сайт ПЦУ.

- Як виконувач обов'язків намісника Лаври я глибоко обурений тими заявами та діями, які робить наш колишній керівник. Хіба він не знає, що несправедливі прокляття падають на голову того, хто проклинає? Усі сльози братії, про які він говорить – його вина. І всі прокляття, які він посилає і президенту, і всім незгодним з ним – повертаються насправді до нього, бо за словом Писання вони, як вугілля, що горить, збираються на його голову, – зазначив він.

Він запевнив усіх віруючих та президента, що братія Лаври молиться і продовжить молитися за главу нашої держави, як це наказує робити і Слово Боже. Він додав, що церковники благословляють владу у їхній боротьбі з агресором, з фальшивим "російським світом", який приніс українцям війну та смерть.

Авраамій підкреслив, що події навколо Лаври - це "не протистояння держави та релігії, це не порушення свободи", а "звільнення нашої святині від впливу ворожої до нас російської держави".

Днями колишній намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив, що "Господь не пробачить" президенту Володимиру Зеленському та його родині виселення духовенства УПЦ МП із Лаври. "Горе вам, бійтеся", - звернувся він до Зеленського.