Завантажити ще

В Україні відбувся перший випуск військових капеланів

В Україні відбувся перший випуск військових капеланів
Фото: t.me/annamaliar

В Україні 1 квітня у храмі Святої Софії Премудрості Божої відбувся перший в історії випуск військових капеланів. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

- Сьогодні без перебільшення історична подія!... Мала честь вручати перші дипломи нашим військовим священнослужителям, - прокоментувала вона. -... Нам потрібна велика армія капеланів, людей світла та сильного духу, які підтримуватимуть українських захисників та захисниць. На фронті зрозуміло, що невіруючих бійців немає.

В Україні відбувся перший випуск військових капеланів. Фото: t.me/annamaliar

В Україні відбувся перший випуск військових капеланів. Фото: t.me/annamaliar

За словами Маляра, дуже важливо, щоб українським захисникам на фронті було на кого спертися, а капелани – саме ті люди, на яких може спиратися українська армія. Вона додала, що Україна – це країна-воїн та іншого шляху немає, а тому треба всіляко підтримувати віру та переконання.

Служба військового капеланства – окрема структура у складі ЗСУ, Національної гвардії. Це встановлено законом, який 30 листопада 2021 року ухвалила Верховна Рада. Військовим капеланом може бути громадянин України, який є священнослужителем зареєстрованої в Україні релігійної організації. Обов'язковою вимогою до посади військового капелана є наявність вищої богословської освіти.

Новини по темі: капелан Генштаб ЗСУ Церква