Завантажити ще

У День сміху патрульні розповіли про найсмішніші та безглуздіші виклики 2023 року

У День сміху патрульні розповіли про найсмішніші та безглуздіші виклики 2023 року
Фото: facebook.com/kyivpatrol

Патрульні поліцейські в День сміху, 1 квітня, розповіли про найкурйозніші виклики на лінію 102 з початку поточного року. Вони побажали всім гарного настрою, нагадавши при цьому, що правоохоронці дуже серйозні і до будь-яких викликів вони ставляться відповідально. Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

Серед випадків, які виділили патрульні, було звернення жінки, яка просила допомогти знайти своє авто на стоянці ТРЦ, інший чоловік скаржився, що його постійно обманюють. Ще один громадянин розповів, що сусіди по комунальній квартирі не хочуть прибирати із загального коридору кота. Також у ТОП курйозних випадків поліції потрапили такі виклики:

  • Громадянин повідомив, що до нього проникли до квартири дві маленькі дівчинки і сплять у шафі.
  • Заявник скаржиться, що поліцейські його не зупиняють та не перевіряють. Він повідомив про своє місцезнаходження та просить направити екіпаж патрульних.
  • Заявниця спостерігає за птахами в небі, які, за її словами, у паніці розлітаються у різні боки. За цією "прикметою" жінка не бачить загрози з неба.
  • Громадянин скаржиться на яскраву зовнішню рекламу як розпущеного хвоста павича.
  • Чоловік просить поліцейського забрати його до в'язниці, оскільки має пістолет. Згодом він додав оператору гарячої лінії, що це запальничка.
  • Заявник вийшов на східчасту клітку і за ним зачинилися двері до квартири. Тому просить дозволу пройти до "пункту незламності".
  • Заявник запитує операторів лінії 102, чи вони чули вибух 10 хвилин тому.
  • Киянин поскаржився на свого сусіда-айтішника. За його словами, коли той удома, у заявника не працює планшет. Припускає, що сусід якимось чином перешкоджає його роботі.

- Запевняємо, що поліцейські з усією серйозністю ставилися до заявників, намагалися заспокоїти їх та в межах компетенції вирішити конфліктні ситуації. Ми дякуємо всім громадянам за довіру, але закликаємо не зловживати повідомленнями на лінію 102, адже в цей час комусь може знадобитися реальна допомога, - заявили при цьому в поліції.

Раніше в поліції розповіли про незвичайний випадок шахрайства. Рівнянин переконав свого знайомого, що має зв'язок із потойбічним світом і протягом п'яти років виманював у нього гроші.

Новини по темі: поліція нацполіція курйози