4 жовтня
Завантажити ще

Папу Римського через три дні виписали з лікарні

Папу Римського через три дні виписали з лікарні
Фото: vaticannews.va

У суботу, 1 квітня, Папу Франциска виписали з лікарні імені Агостіно Джемеллі. Він провів там три дні із діагнозом бронхіту інфекційного походження. Про це повідомляє Vatican News.

Перед від'їздом зі шпиталю Святіший Отець поспілкувався з керівництвом лікарні, а також вийшов привітався з людьми, які чекали на нього. Він також обійняв пару, які цієї ночі втратила дочку, промовивши разом із ними молитву.

- З лікарні Папа від'їхав до базиліки Santa Maria Maggiore. Перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Salus Populi Romani він виголосив особливу молитву за дітей, яких напередодні відвідував у відділенні Педіатричної онкології та дитячої нейрохірургії, а також за всіх хворих та страждаючих через недугу та втрату своїх близьких.

Папу Римського Франциска госпіталізували 29 березня до лікарень ім. Агостіно Джемеллі в Римі через респіраторну інфекцію. Напередодні він скаржився на труднощі із диханням. В останні місяці понтифік користувався інвалідним візком через проблеми, пов'язані з коліном. У 2021 році він також переніс операцію через проблеми з товстою кишкою. У січні цього року він зізнався, що хвороба повернулася.

Новини по темі: Папа Римський Лікарні