Завантажити ще

Вихованці Київського зоопарку перебираються у відкриті вольєри, а пелікани повернулися на озеро

Вихованці Київського зоопарку перебираються у відкриті вольєри, а пелікани повернулися на озеро
Фото: facebook.com/zoo.kyiv.ua

Вихованці Київського зоопарку радіють весні та з радістю грають на свіжому повітрі. З потеплінням та сонцем мешканці звіринця все частіше проводять час на вулиці, розповідають співробітники Київського зоопарку.

Працівники звіринцю розповідають, що пелікани вже вийшли на свій улюблений ставок. Також потроху виходять із теплих барлолів ведмеді. Олені, альпаки, верблюди та коні Пржевальського також насолоджуються відкритими вольєрами, радіючи першій зеленій траві.

- Важливо ходить наш слоник, вдихаючи аромат весняних первоцвітів. Жмуряться на сонечку тигри, рисі, лісові коти та леви. Вовтузяться смішні носухи та єноти. Лебеді, гуси та качки діловито оглядають майбутні місця для своїх гнізд. Старий парк зеленіє, повний зграями шпаків, дроздів та грайливих білочок, – повідомили у зоопарку.

Раніше стало відомо, що у Київському зоологічному парку, який з початку повномасштабної війни дав притулок сотням тварин з усієї країни, цієї весни створено 19 нових сімей на додаток до вже існуючих. Співробітники також розповіли, що для врятованої мавпи де Бразза на ім'я Сіма спеціально привезли нового супутника на ім'я Сил, сірому журавлю Сірко знайшли чудову подругу Роксолану. А для грифа Гарі з інших зоопарків передали двох пернатих дівчат. Крім того, табун благородних оленів із 5 самочок отримав нового ватажка Нео, а для нової родини єнотів облаштовується ціле ранчо.