Завантажити ще

Переміщення 70 "кокаїнових бегемотів" Ескобара коштуватиме Колумбії 3,5 мільйона доларів

Переміщення 70
Фото: Wikimedia Commons

Колумбія витратить 3,5 мільйона доларів на переміщення 70 бегемотів, що належать відомому наркобарону Пабло Ескобару. Про це пише СNN.

Як зазначено в повідомленні, уряд Антіокії підписав угоду з низкою установ щодо переміщення 10 "кокаїнових бегемотів" до заповідника Осток у Мексиці. Заповідник в Індії стане новим будинком для решти 60 бегемотів, тому що їх неможливо перевезти назад до рідної Африки і є ризик порушення там місцевої екосистеми.

- У рамках операції будуть виділені ресурси на будівництво боксів та покриття витрат на авіаперевезення бегемотів, популяція яких різко зросла, незважаючи на спроби влади контролювати її за допомогою кастрації та «уколів» протизаплідних дротиків, - йдеться у повідомленні.

Йдеться про бегемоти, які були частиною колекції екзотичних тварин Павла Ескобара. Наркобарон зібрав їх у 1980-х роках на своєму ранчо приблизно за 250 кілометрів від Медельїна. Після його смерті в 1993 році влада переселила більшість інших тварин, але не бегемотів, бо їх було надто складно перевозити. За даними уряду Колумбії, в даний час налічується від 130 до 160 бегемотів, і вони поширилися далеко за межі колишнього ранчо Ескобар Hacienda Napoles.

Новини по темі: Колумбія Тварини