Завантажити ще

Бійці ЗСУ повернули власникам іменні дитячі ложечки, знайдені у бліндажі ворогів

Бійці ЗСУ повернули власникам іменні дитячі ложечки, знайдені у бліндажі ворогів
Фото: facebook.com/gobackalive

Українські військові знайшли власників іменних ложечок із датами народження дітей. Ложечки бійці виявили під час розмінування позицій ворога у селі Здвижівка Бучанського району. Росіяни, ймовірно, вкрали їх із зруйнованого будинку. Про це повідомив працівник Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького Юрій Фанигін.

- Ложечки знайшли власників! Їх передали бабусі Людмилі, яка їх і подарувала. Діти й мати живі (наразі за кордоном.) Тоді, 2022 року, сім'я потрапила у зону боїв під Бучею, потім - в окупацію і дивом уцілила. У них вкрали та знищили все. Але ложечки повернулися. У цій історії чудово все! Святий Миколай, ангели і навіть сам Господь носять форму ЗСУ, – написав він.

Військові знайшли дитячі іменні ложечки. Фото: facebook.com/gobackalive

Військові знайшли дитячі іменні ложечки. Фото: facebook.com/gobackalive

Ложечки вдалося повернути завдяки військовим 60-ї окремої піхотної Інгулецької бригади, додав Фанигін. Напередодні він розповів, що військові виявили у бліндажі росіян у Бучанському районі іменні ложечки. На ложечках були викарбувані дати народження: 17 січня 2006 (Дашенька) і 12 серпня 2008, а також вага і зріст малюків. Військові зрозуміли, що росіяни вкрали це майно у місцевих мешканців, тож вирішили відшукати власників.

Новини по темі: Діти військові Генштаб ЗСУ