Завантажити ще

У Києві медики врятували 13-річну дитину з Херсона, яка постраждала від російських обстрілів

У Києві медики врятували 13-річну дитину з Херсона, яка постраждала від російських обстрілів
Фото: facebook.com/ndslohmatdyt

Столичні лікарі прооперували 13-річного хлопчика з Херсона, який зазнав осколкових поранень під час російських обстрілів. Про це повідомляє Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит".

Незадовго до обстрілу Іван вийшов у двір возитися по господарству, тоді він почув постріли та гуркіт. До сусіднього будинку потрапили російські снаряди, уламками яких його поранило.

9 березня Іван потрапив до херсонської лікарні, де йому надали медичну допомогу, але витягти уламок із надпліччя лікарям не вдалося. Після цього дитину вирішили відправити до столичного Охматдиту, де він проходив лікування у відділенні ортопедії та травматології.

- Внаслідок військових дій Іван отримав мінно-вибухову травму лівого надпліччя. В Охматдиті його оглянули педіатр, хірург, травматолог. Дитину клінічно обстежили. Також ми провели КТ, після чого госпіталізували до відділення ортопедії та травматології для подальшого лікування. У нашій лікарні Івану провели успішну операцію – вилучили уламок з області лівої лопатки, – розповів лікар ортопед-травматолог Доляницький Микола Михайлович.

У Києві прооперували 13-річного хлопця із Херсона. Фото: facebook.com/ndslohmatdyt

У Києві прооперували 13-річного хлопця із Херсона. Фото: facebook.com/ndslohmatdyt

Іван любить займатися садівництвом, вирощує різні дерева, випікає печиво та допомагає батькам доглядати за тваринами та птахами. У його сім'ї живе багато тварин: корови, бичок, качки, кури, собаки та кішки. Мама Івана, не приховуючи сліз, каже, що під час одного із обстрілів деякі тварини загинули. Це дуже травмувало хлопчика.

У двір Івана неодноразово потрапляли снаряди, тому родина тулиться в сусідському будинку. Нині вони шукають варіанти евакуації із небезпечної зони разом із усіма тваринами.