Завантажити ще

Ігнат: Росіяни все активніше застосовують крилаті авіабомби

Ігнат: Росіяни все активніше застосовують крилаті авіабомби
Фото: t.me/ermaka2022

Російські окупанти активно використовують проти українських військових крилаті авіабомби. Такі дії ворога є новою загрозою, заявив в ефірі телемарафону спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Він наголосив, що кориговані крилаті авіаційні бомби з'являються в прифронтовій зоні щодня. Ця нова загроза полягає в тому, що бомби по 500 кг можуть летіти десятки кілометрів і містять бойову частину, яка потребує негайної реакції.

- Бомби по 500 кг летять десятки кілометрів, нагадаю, ця бомба має бойову частину, з цим треба щось робити. Не тільки засобами ППО, які ми чекаємо, але все ж таки посилювати тиск і роботу із західними партнерами щодо створення авіаційної коаліції та надання Україні винищувачів, - розповів Ігнат.

Він додав, що Україна  знає, який тип літаків їй необхідний для протистояння  постійним атакам росіян. При цьому системи ППО не зможуть покрити всю територію країни.

Останній раз про скинуту на Україну керовану авіабомбу повідомлялось 28 березня. Країна-окупант атаковала Білопілля на Сумщині. Було зруйновано декілька будинків, постраждали люди.