Завантажити ще

У ліси на Буковині випустили понад сімдесят фазанів

У ліси на Буковині випустили понад сімдесят фазанів
Фото: facebook.com/oblrada.cv.ua

У лісах Буковини відновлюють популяцію фазанів. Перших 70 птахів уже випустили на волю. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

– У лісах Буковини відновлюють популяцію фазанів. Понад 70 перших птахів випустили у гірській місцевості Путильщини – в угіддях Сергіївського лісництва - на висоті понад 1000 метрів над рівнем моря, – розповіли у відомстві. – Цю локацію обрали спеціально, бо там гарна кормова база.

В облраді додали, що проєкт відновлення популяції фазанів експериментальний, адже у лісах є такі хижаки, як рись, лисиця, вовк, куниця, які можуть загрожувати фазанам. Однак у природному середовищі надійним укриттям для птахів є чагарники або висока густа трава, де вони можуть сховатися від ворогів.

За птахами постійно спостерігатимуть лісівники. Для цього працівники єгерської служби встановили у лісових масивах 10 камер відеоспостереження.

Раніше стало відомо, що на горі Піп Іван почали гніздитися альпійські тинівки, які, незважаючи на зимову погоду, шукають тріщини у кам'яній вежі обсерваторії, щоб вивести потомство. Популяція цього виду в українських Карпатах – 190 пар, з них 60% гніздиться в Чорногорі. Вид занесено до Червоної книги України.

Новини по темі: ліс Буковина Птахи