Завантажити ще

Укренерго повідомило про відключення світла у 12 областях

Укренерго повідомило про відключення світла у 12 областях
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Зранку 29 березня у 12 регіонах України є значні знеструмлення споживачів. Як повідомили в Укренерго, причина відключення - негода (штормовий вітер, сніг з дощем) та пошкодження у мережах операторів систем.

Так, без світла залишилися споживачі Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Чернівецької, Київської, Чернігівської, Черкаської, Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Сумської областей. Ремонтні бригади обленерго працюють над усуненням пошкодження та відновленням електропостачання.

В Укренерго наголосили, що споживання електроенергії в Україні в цілому підвищилось через похолодання. Але наразі виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Зростання споживання покривається переважно за рахунок збільшення виробництва електроенергії  на атомних електростанціях, а також іншими видами генерації. При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Імпорт електроенергії на несуттєвому рівні.

Складна ситуація з електропостачанням залишається у регіонах вздовж лінії фронту, де населені пункти постійно потерпають від обстрілів росіян та пошкоджуються мережі електропостачання. Проводяться відновлювальні роботи для усунення мережевих обмежень та підвищення надійності живлення споживачів.

Напередодні синоптики повідомляли, що 29 березня на північних, вночі і в західних та центральних областях буде невеликий мокрий сніг, у східних областях опади будуть переважно у вигляді дощу.