23 вересня
Завантажити ще

Нардеп Лопушанський може бути причетний до рейдерського захоплення гумдопомоги, яка належить благодійному фонду – ЗМІ

Нардеп Лопушанський може бути причетний до рейдерського захоплення гумдопомоги, яка належить благодійному фонду – ЗМІ

Депутат Верховної Ради Андрій Лопушанський, якого пов'язують із кримінальним авторитетом Семеном Могилевичем і компанією "РосУкрЕнерго" може бути причетним і до розграбування складу з гуманітарною допомогою, яка належить одному із українських благодійних фондів, зазначає у публікації портал Антикор.

"За Андрієм Лопушанським помітний чималий шлейф темних справ: то він купує готель і звільняє всіх, аби не платити зарплату, то рейдерить готельно-розважальний комплекс, знущається з переселенців, а з останнього – взагалі, за допомогою "тітушок" захопив і пограбував склад благодійного фонду із допомогою для українців, які постраждали від війни і обладнанням для спеціальних служб (ймовірно, йдеться про справу з гуманітарною допомогою, яка належить благодійному фонду "Миру і Добра". – Ред.). Усе йому сходить з рук".

Гуманітарка, розграбована людьми Лопушанського (фото з інтернету)

Гуманітарка, розграбована людьми Лопушанського (фото з інтернету)

 

Як зазначається у матеріалі порталу Антикор,  із "сірого кардинала і схемника", Лопушанський перетворився на поважного народного обранця завдяки кумівським зв'язкам із колишнім головою "Нафтогазу" Олексієм Івченком, якого у народі називали "Льоша-мерседес" – через пристрасть до дорогих автомобілів, і якого пов’язують з екс-прем’єром Павлом Лазаренком.

"Під час балотування у 2019 році Андрій Лопушанський, за даними Громадянської мережі "ОПОРА" займався підкупом виборців. А за інформацією Центру протидії корупції, Андрій Лопушанський свого часу виступив проти очищення Вищої ради правосуддя. Це орган, який мав би карати негідних суддів, а насправді захищає покидьків у мантіях. Також він разом із колегами допоміг провалити екологічний закон, спрямований на кардинальне зменшення промислових викидів, як це прийнято у Європі, на радість олігархам,зокрема й завдяки таким, як Лопушанський, заводи олігархів можуть і надалі труїти українців", – йшлося у матеріалі.

Здавалося б, війна. Та ні, не для всіх. Такі люди, як відомо, не тонуть. Адже мають у високих кабінетах покровителів, яким регулярно надсилають конверти.

Новини по темі: гуманітарна допомога