Завантажити ще

Організатору "п'яних вечірок" продовжили арешт, а його другові дозволили вийти під заставу

Організатору
Фото: Лілі Гончарук / Суспільне

Двом співорганізаторам "пʼяних вечірок" у Києві продовжили тримання під вартою. Про це 28 березня повідомило Суспільне.

Шевченківський районний суд продовжив 19-річному Андрію Ярині та Ярославу Домбровському тримання під вартою на місяць, до 1 травня. Але Домбровському дозволили вийти під заставу в 402 тисячі гривень.

- До 1 травня такий запобіжний захід, тому, що триває досудове розслідування до цього дня. Далі воно або буде продовжене, або завершене, і почнеться розслідування по справі. По Домбровському, ймовірно, будуть оскаржувати рішення, - розповів прокурор Максим Дергачов.

3 лютого суд у Києві заарештував Андрія Ярину та Ярослава Домбровського до 1 квітня без внесення застави за підозрою у сексуальному насильстві, вчиненому групою осіб.

Їх затримали після того, як блогери звернули увагу на закриті телеграм-канали та в інстаграми, в яких публікували відео з вечірок. Хлопців звинуватили в тому, що вони запрошують дівчат, накачують їх алкоголем та знущаються. Після розголосу троє дівчат написали заяви до поліції через сексуальне насилля та розповсюдження порнографії.

24 березня суд заарештував третього фігуранта справи, 21-річного Олега Захара, з можливістю вийти під заставу в 402 600 гривень. Андрій Ярина родом із Хмельницької області, Ярослав Домбровський навчається у Тернополі.

Ярослав Домбровський в суді 28 березня. Фото: Лілі Гончарук / Суспільне

Ярослав Домбровський в суді 28 березня. Фото: Лілі Гончарук / Суспільне

Андрій Ярина в Шевченківському суді 28 березня. Фото: Лілі Гончарук / Суспільне

Андрій Ярина в Шевченківському суді 28 березня. Фото: Лілі Гончарук / Суспільне

Новини по темі: Суд Арешт Вечірки