Завантажити ще

Ілон Маск вводить нові оновлення у платній функції Twitter Blue

 Ілон Маск вводить нові оновлення у платній функції Twitter Blue
Фото: MIKE BLAKE/REUTERS

Мільярдер Ілон Маск оголосив про зміну платної функції Twitter Blue на платформі соціальніх мереж. З 15 квітня лише підтверджені передплатники матимуть доступ до дописів, рекомендованих іншим користувачам, і зможуть голосувати в опитуваннях, повідомляє BBC. 

Згідно з новою політикою, публікації з неплатних облікових записів не будуть включатися у потік рекомендованих твітів "Для вас".

На минулому тижні Twitter повідомив про видалення перевіреного статусу деяких "застарілих" облікових записів, які датуються до того, як Маск придбав компанію.

Наразі користувачі платять 7 доларів на місяць за синю галочку, яка дає доступ до додаткових функцій. Ілон Маск заявив, що ці зміни є єдиним реалістичним способом протистояти захопленню влади зграями просунутих ботів зі штучним інтелектом, інакше це буде безнадійна програшна битва. "Голосування на виборчих дільницях потребуватиме перевірки з тієї ж причини", - додав він.

Однак деякі користувачі соціальних мереж розкритикували цей крок. Колишній співробітник команди з перевірки Twitter, який залишився анонімним, зазначив, що захист користувачів від реальної шкоди був основною метою його команди, тоді як нові зміни можуть стати протилежними цілями.

Користувачі соціальних мереж також побоюються, що перевірені акаунти використовуватимуть свою владу і присутність на платформі для впливу на різні аспекти - від дезінформації до реальної шкоди для користувачів у всьому світі.  

Раніше повідомлялось, що Маск планує побудувати для співробітників своїх компаній Tesla, SpaceX та Boring ціле місто. Воно буде знаходитись неподалік столиці Техасу - Остіна в окрузі Бастроп на берегах річки Колорадо. 

Новини по темі: Ілон Маск Twitter