23 травня
Завантажити ще

В Австралії чоловік знайшов самородок золота вартістю понад 240 тисяч доларів

В Австралії чоловік знайшов самородок золота вартістю понад 240 тисяч доларів
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=f9G-ETXip2o&t=1s

В Австралії металопошуковець-аматор виявив вражаючий самородок золота, який важить 4,6 кілограма. Як повідомляє 9News, дорогоцінна знахідка була зроблена за допомогою бюджетного пристрою, яким він прочісував ділянку міста Балларат.

Чоловік знайшов самородок у золотому трикутнику Вікторії. Він відвіз шматок дорогоцінного металу до Джилонгу, де оцінювачі визначили його вартість більш ніж у 20 разів дорожче, приблизно 240 000 доларів.

- Це одна з тих речей, які змінюють життя. Коли (чоловік. – Ред..) кинув його мені в руку, у мене одвисла щелепа. Я працюю в золотодобувній промисловості вже 43 роки, і це найбільший зразок золота, який я коли-небудь бачив. Ви бачите великі екземпляри, знайдені великими компаніями під землею... Але знайти їх за допомогою детектора - це найбільший екземпляр, який я коли-небудь бачив, - прокоментував подію торговець золотом Даррен Кемп.

Він додав, що цей випадок демонструє, що на території Вікторії досі можна знайти багато золота, і воно змінює життя щасливчика, який знайшов такий самородок.

Золотий трикутник Вікторії - це велика ділянка, яка включає Балларат, Бендіго і Сент-Арнуад. Колись штат Вікторія був другим за величиною експортером золота у світі після Каліфорнії.

Новини по темі: золото Австралія