22 вересня
Завантажити ще

Погода в Україні 28 березня: мороз та мокрий сніг

Погода в Україні 28 березня: мороз та мокрий сніг
Фото: KP.UA

Схоже, зима не збирається полишати своїх позицій, і 28 березня у більшості західних, північних, Черкаській, Вінницькій та Одеській областях будуть значні дощі. У північних, західних та Вінницькій областях - з переходом у мокрий сніг, а на дорогах можлива ожеледиця. Лише у східних областях вночі буде переважно без опадів, повідомили в Укргідрометцентрі.

Вітер прогнозують південно-східний, вночі - західний, вдень на Правобережжі - з переходом у північно-західний, 8-13 м/с, пориви 17-22 м/с. В західних областях місцями 25 м/с.

Температура повітря у західних областях вночі буде від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла. У більшості північних, Вінницькій та Черкаській областях вночі 3-8° тепла, вдень зниження до 0-5° тепла. У східних областях вночі 1-6°, вдень 10-15° тепла. На решті території протягом доби буде 7-12° тепла. У Карпатах вночі 3-8° морозу, вдень близько 0°.

На Київщині сьогодні буде хмарна погода. Вночі дощ з переходом у мокрий сніг, вдень значний мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 8-13 м/с, вдень пориви до 17-22 м/с. Температура повітря по області вночі 3-8° тепла, вдень зниження до 0-5° тепла. У Києві вночі 6-8° тепла, вдень зниження до 2-4° тепла.

Синоптики застерігають, що 28 березня вдень на Київщині значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Пориви вітру 17-22 м/с  можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг.