Завантажити ще

Міноборони: Мобілізація в Україні продовжується, але жодних хвиль немає

Міноборони: Мобілізація в Україні продовжується, але жодних хвиль немає
Фото: Getty Images

В Україні продовжується мобілізація з початку повномасштабного вторгнення Росії. Потреби у залученні нових бійців залежать від розвитку ситуації на фронті, але жодних хвиль мобілізації немає. Про це повідомляє заступник міністра оборони Ганна Маляр.

Маляр пояснила українцям, як читати новини під час війни та не лякатися. Як приклад вона, зокрема, обрала тему мобілізації. Вона зазначила, що мобілізація триває з 24 лютого на виконання указу президента Володимира Зеленського.

- Якщо ви бачите заголовки про мобілізацію – це звичайна реальність війни, а не новина. Але для спокійного сприйняття реалій слід знати, що жодних хвиль мобілізації немає. Все йде у плановому порядку. Потреби у мобілізації залежать від розвитку ситуації на фронті – це очевидні речі, це не новина, – наголосила Маляр.

Заступник міністра оборони також торкнулася новин про розвиток подій на фронті. Так, вона наголосила, що Росія досі прагне захопити Україну незважаючи на воєнні поразки та невиправдано великі втрати. Інша справа, за її словами, що вони не можуть реалізувати свою мету. Маляр зазначає, що українці мають допускати та розглядати всі можливі сценарії розвитку подій, щоб бути готовими протистояти на будь-якому напрямі у будь-який час.

Також Маляр порадила під час читання заголовків із прогнозами про ймовірність ракетних атак усвідомлювати, що ніхто на 100% не знає, що буде в майбутньому. Вона закликала завжди дотримуватися правил безпеки під час повітряної тривоги та розуміти, що Повітряні сили збивають переважну більшість ворожих ракет.