Завантажити ще

В Ізраїлі через страйк паралізована робота головного аеропорту країни

В Ізраїлі через страйк паралізована робота головного аеропорту країни
Фото: PHIL NOBLE/REUTERS

В Ізраїлі продовжуються масові страйки, що почались як  протест проти судової реформи. До протестуючих додались співробітники найбільшого аеропорту Ізраїлю Бен-Гуріон, а також профспілки медиків. Про це повідомляє Jpost.com.

Рейси з Бен-Гуріону призупинені до подальшого повідомлення в рамках широкомасштабних страйків, оголошених профспілкою робітників. До посадки будуть допущені тільки ті рейси, що вже перебувають в небі.

До протестів також приєднався професор Іцхак Крайс - директор лікарні Шиба. Він оголосив про  перехід на суботній формат роботи, що означає що персонал лікарні займатиметься лише невідкладними випадками.  Страйки також відбуваються в університетах та інших секторах.

 Аеропорт імені Бен-Гуріона знаходиться в 14 км на південний схід від Тель-Авіва, біля міста Лод. Є хабом для національного авіаперевізника Ізраїлю "Ель Аль" та для ряду інших великих авіакомпаній країни, таких як: Arkia Israel Airlines, Israir та інші. 

Масштабний страйк працівників транспорту також 27 березня почався в Німеччині. Його називають найбільшим за останні 30 років.  Страйк відбувається за ініціативою профспілки залізничного транспорту EVG та профспілки Verdi. Він триватиме добу і торкнеться роботи транспорту по всій країні.

Новини по темі: Новини Ізраїлю страйк