Завантажити ще

Укренерго: через потепління споживання електроенергії значно знизилося

Укренерго: через потепління споживання електроенергії значно знизилося
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на ранок, 27 березня, споживання електроенергії в Україні значно нижче, ніж це було минулого понеділка, повідомляють у пресслужбі НЕК "Укренерго". Енергетики це пов'язують зі значним потеплінням та завершенням опалювального сезону в окремих регіонах. А от переведення на літній час, яке відбулося в ніч на неділю, на роботу енергосистеми суттєво не впливає.

В компанії повідомлять, що сьогодні в країні працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Активна робота гідроелектростанцій зберігається протягом доби й додатково зростає, покриваючи пікові години споживання в енергосистемі. Також триває незначний імпорт електроенергії.

Лише у Житомирській області через значні пошкодження мереж внаслідок неодноразових атак росіян застосовуються обмеження споживання. В інших регіонах обмежень у мережах Укренерго, які б призводили до необхідності обмеження споживання, немає.

-  Складна ситуація з електропостачанням залишається у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі. Відновлювальні роботи для усунення мережевих обмежень та підвищення надійності живлення споживачів тривають на всіх об’єктах "Укренерго", пошкоджених російськими масованими атаками, - йдеться у повідомленні.

За останні пів року ворог здійснив 15 ракетних та 18 атак безпілотниками по енергетичній інфраструктурі України, завдавши масштабних і складних пошкоджень електростанціям генеруючих компаній та ключовим підстанціям Укренерго.