Завантажити ще

Заповідник "Асканія-Нова" повідомив про приїзд Сальдо і встановлення контролю окупантами

Заповідник
Фото: facebook.com/AskaniaNovaZapovednik

Голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо приїхав на територію біосферного заповідника "Асканія-Нова" і встановив там нове "керівництво". Про це повідомила українська адміністрація заповідника у Фейсбуці.

- Змушені повідомити про встановлення окупаційною адміністрацією фактичного контролю над Біосферним заповідником "Асканія-Нова" імені Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України...Таким чином, подальше збереження природоохоронної, науково-дослідної установи міжнародного значення – біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Ф.Е. Фальц-Фейна не може бути забезпечене українською адміністрацією та знаходиться під безпосередньою загрозою, - сказано у повідомленні.

Поки що персонал продовжує виконувати функціональні обовʹязки та здійснює необхідний догляд. Адміністрація "Асканія Нова" нагадала, що весь цей час заповідник функціонував за рахунок пожертвувань. Але через встановлення окупаційної адміністрації використання пожертвувань для підтримки роботи заповідника стає неможливим. У той же час адміністрація закликала фінансово допомогти працівникам, що не погодились на співпрацю з російськими окупантами.