Завантажити ще

В США пасажир літака замінив пілота, якому стало погано під час польоту

В США пасажир літака замінив пілота, якому стало погано під час польоту
Фото: CHRIS HELGREN/reuters

Пасажирам рейсу Лас-Вегас - Колумбус американської авіакомпанії Southwest Airlines надзвичайно пощастило, що серед них була людина, яка вміє керувати літаком. Чоловік замінив пілота, якому знадобилась невідкладна медична допомога, повідомляє CNN.

Пасажиру довелось втрутитись, щоб допомогти льотному екіпажу після того, як одному з чергових пілотів знадобилася невідкладна медична допомога.

- Дипломований пілот іншої авіакомпанії, що перебував на борту, увійшов до кабіни екіпажу і допоміг з радіозвʼязком, тоді як інший наш пілот керував літаком. Ми дуже цінуємо їхню підтримку та допомогу, - розповів представник авіакомпанії Кріс Перрі.

За його словами, після безпечного повернення до Лас-Вегасу на борт піднялася резервна команда, і літак вирушив за маршрутом, як і планувалося. Федеральне авіаційне управління проведе розслідування інциденту.

Раніше пілот  Вадим "Karaya" Ворошилов  розказав, як він за один день знищив 5 "шахедів" над Вінниччиною. Один з безпілотників пошкодив літак Ворошилова, і тому довелось катапультуватися.

Новини по темі: літак Новини США