22 вересня
Завантажити ще

Факт. Таксі замовляй – донат відправляй: Opti Taxi підтримує найбільші благодійні ініціативи

Факт. Таксі замовляй – донат відправляй: Opti Taxi підтримує найбільші благодійні ініціативи

Національний сервіс таксі Київ Opti Taxi, що входить до міжнародної групи українських компаній Opti Global, не лише продовжує працювати та розвиватися в умовах повномасштабної війни, а й допомагає захисникам України. Бренд Opti Taxi представлений у 38 містах України, Польщі та Литви, що дозволяє заручитися підтримкою тисяч небайдужих людей.

Opti Taxi та фонд «Повернися живим: зроби свій внесок у перемогу

Нещодавно Opti Taxi розпочав співпрацю з міжнародним фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим». На сьогоднішній день це один із наймасштабніших хабів допомоги Збройним силам України. Для ЗСУ та територіальних сил оборони з 24 лютого 2022 року фонд зібрав феноменальну суму у 5 млрд гривень. Ці гроші пішли на забезпечення зв'язком 150 батальйонів, закупівлю 514 автомобілів та 11 броньовиків, 3311 квадрокоптерів та 141 БПЛА.

Пожертви дозволили придбати тренажери для операторів ПЗРК «Голка» та навчити понад 6000 бійців, які стоять на захисті нашої незалежності.

Все це було б неможливим без допомоги тих людей, які пожертвували хоча б одну гривню у фонд «Повернись живим». Підтримка нашим захисникам потрібна постійно, і Opti Taxi закликає всіх, кому дорога їхня країна, підтримувати солдатів і далі. Тим більше, що зараз це стало набагато простіше. Спільна акція Opti Taxi та фонду «Повернися живим» дозволяє відправити будь-який гривневий донат на ЗСУ лише у кілька кліків. Для цього потрібно лише… викликати таксі!

  • Відкривайте або завантажуйте програму Opti Taxi (https://bit.ly/3uw0Vgi) в App Store/Google Play/App Gallery.
  • Замовляйте подорож у будь-якому вільному місті України.
  • Знайдіть на головній сторінці програми іконку з емблемою фонду «Повернися живим», клацніть посилання.
  • Виберіть суму пожертвування та зробіть донат.
  • Врятуйте життя, не виходячи з автомобіля таксі.

Opti Taxi та STARLIFE: допоможи захистити небо

Ми раді, що серед наших друзів – благодійний фонд STARLIFE, добре відомий в Україні з 2011 року. До січня 2022-го він виплатив 22 млн 663 тис. гривень благодійної допомоги, і понад 4 млн гривень – військовослужбовцям та учасникам бойових дій. З лютого 2022 року команда фонду змогла вибудувати мережу постачання всього необхідного для ЗСУ та ТрО по всій Україні, що відображає російську військову агресію.

Волонтери STARLIFE працюють адресно, збираючи заявки на все необхідне безпосередньо з військових підрозділів. Щодня на фронт вирушають десятки відправлень з армійською амуніцією, медикаментами, продуктами та водою, які Україні передають її друзі – Чехія та Польща. Волонтери працюють на складах у Чернівцях, Одесі, Львові та Запоріжжі, а також на двох складах у Києві.

Так, Україна йде вперед до своєї перемоги, і наше завдання – об'єднатися та допомогти нашим солдатам. Національний сервіс таксі та лідери волонтерського руху об'єдналися заради цієї мети та готові показати всьому світу, що означає справжня підтримка армії народом. Кожна гривня, яка стане донатом у рамках https://starlife1.com/charity від Opti Global та STARLIFE, піде на такі цілі:

  • закупівлю дронів-камікаджі, дронів-розвідників та катапульт для БПЛА;
  • придбання автобусів та карет швидкої допомоги;
  • оснащення військових високоякісною та сучасною військовою формою, тактичними рюкзаками, рукавичками тощо;
  • Комплектацію військових підрозділів касками, налокітниками, спальниками раціями, ліхтарями, акумуляторами та іншим необхідним спорядженням;
  • закупівлю тепловізійних прицілів та інших необхідних фронту технічних пристроїв.

Разом ми зможемо відстояти свою свободу та побудувати найкраще майбутнє для всіх. Слава Україні!