Завантажити ще

Вакарчук та Тімоті Снайдер стали почесними докторами наук харківського університету Каразіна

Вакарчук та Тімоті Снайдер стали почесними докторами наук харківського університету Каразіна
Фото: facebook.com/Karazin.University

Харківський Національний університет імені В. М. Каразіна отримав двох нових почесних докторів наук. На нещодавньому засіданні Вченої ради закладу вирішили присвоїти це звання музикантові Святославу Вакарчуку та американському історику Тімоті Снайдеру. Про це повідомляє пресслужба вишу.

- Я впевнена, що разом ми зробимо дуже багато для університету, освіти, науки та просвітництва, для нашої Перемоги! Новообрані почесні доктори університету також пообіцяли обов'язково відвідати Каразінський, тож ми дуже на них чекаємо і будемо раді вітати їх у Харкові, – зазначила ректор університету Тетяна Кагановська.

Святослав Вакарчук з перших днів війни активно допомагає ЗСУ та проводить благодійні концерти, у тому числі й для українських військових на фронті. А Тімоті Снайдер є постійним членом Інституту гуманітарних наук у Відні й професором Єльського університету. Володіє українською мовою. Снайдер досліджує націоналізм, тоталітаризм та Голокост. У своїй монографії "Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним" він обґрунтував тезу про те, що нацистський та радянський режими знищили близько 14 млн жителів на території України, Польщі, Білорусі, країн Балтії та у західних областях Росії.