Завантажити ще

В Івано-Франківську водій іномарки переїхав собаку і втік, тварину врятувати не вдалося

В Івано-Франківську водій іномарки переїхав собаку і втік, тварину врятувати не вдалося
Фото: facebook.com/UAnimals.official

Днями біля однієї із кав'ярень на березі озера в Івано-Франківську трапилася трагедія - чоловік за кермом Volkswagen Touareg безжально переїхав собаку і навіть не загальмував. Місцеві мешканці намагалися врятувати тварину, проте безрезультатно. Тепер просять допомогти покарати винуватця, повідомляє благодійна організація UAnimals.

Кенгуру, так звали собаку, жила біля міського озера в Івано-Франківську, коли там ще не було сучасних багатоповерхівок. Згодом над озером був зведений житловий комплекс, де у березні минулого року херсонці Поліна й Костянтин Дудченки відкрили невеличку кав’ярню. Пес разом зі своїм другом Бімсом жили з ними.

- Коли ми відкривалися, собаки - Кенгуру та Бімс - уже там жили. Так ми потоваришували: вони постійно приходили до кав’ярні, ми зробили для них будки. Вони ходили з нами на пошту, на прогулянки. Коли ввечері з друзями ми ходили до кав'ярні, Бімс та Кенгуру йшли з нами, чекали під дверима закладу, а потім супроводжували додому, - згадує Костянтин Дудченко.

Він каже, що Кенгуру часто спала сидячи, і це було дуже кумедно, а відвідувачі кав’ярні любили її фотографувати. У Кенгуру були кумедні великі вуха, які одразу привертали увагу. 

Проте по обіді 21 березня Костянтин із Поліною почули гучне скавучання, а один з їхніх клієнтів повідомив, що водій на чорному Volkswagen Touareg переїхав собаку, не зупинився та втік. Подружжя вибігло надвір і побачило свою Кенгуру, яка лежала на землі. Довкола неї бігав знервований Бімс.

Далі були ветклініка, звернення до поліції та сусідніх закладів із проханням передивитися камери спостереження… Завдяки відео з’ясували, хто був за кермом авто, та навіть поспілкувалися з ним. По телефону водій сказав, що бачив, як збив тварину, але оплатити її лікування відмовився, бо це "дворовий собака".

У Кенгуру було зміщення тазу, розрив легень, численні поранення і внутрішня гематома. Згодом її серце перестало битися. Собаку намагалися реанімувати, проте марно.

Костянтин уже подав заяву та всі матеріали з камер спостереження, а також документи із ветеринарної клініки до поліції. Волонтери UAnimals теж подали заяву щодо жорстокого поводження із тваринами. Вони кажуть, що готові боротися за справедливість та за покарання винного заради пам’яті Кенгуру і заради людей, які її люблять.

14 березня у дворі однієї із багатоповерхівок Одеси чоловік на іномарці переїхав собаку, який лежав на дорозі. Він не лише не допоміг тварині, а, дочекавшись своєї дружини, поїхав геть. У поліції за цим фактом розпочали кримінальне провадження.

Кенгуру зі своїм другом Бімсом. Фото: facebook.com/UAnimals.official

Кенгуру зі своїм другом Бімсом. Фото: facebook.com/UAnimals.official

Для собак працівники кафе побудували будиночки. Фото: facebook.com/UAnimals.official

Для собак працівники кафе побудували будиночки. Фото: facebook.com/UAnimals.official

Водій іномарки безжально переїхав собаку. Фото: facebook.com/UAnimals.official

Водій іномарки безжально переїхав собаку. Фото: facebook.com/UAnimals.official