21 липня
Завантажити ще

Акція «Спіймай баригу» викликала море реакцій – лідери думок розповіли, що думають

Акція «Спіймай баригу» викликала море реакцій – лідери думок розповіли, що думають

Сміливу ініціативу анонімного мецената вже активно обговорює суспільство. Висловитись вирішили і зірки естради, і військовослужбовці.

Безпрецедентна акція «Спіймай баригу» стартує по всій Україні вже за кілька тижнів. Ідея - кожен учасник отримає щедру винагороду у доларах, якщо допоможе зловити торговця забороненими препаратами чи викрити лабораторію.

"Це дуже крута акція!" - думка відомої української співачки Злати Огневич. З дитинства не з чуток вона знайома з розповсюджувачами небезпечних речовин - були в її оточенні наркомани. Чи варто підтримувати акцію «Спіймай баригу», Огневич обговорювала з блогером Домбровським. Він уже записав цілу серію бесід з бійцями підрозділів, які наразі захищають Україну, — Давидом «Хіміком» та Данилом «Моджахедом», а також з Іриною Федишин та Наталією Могилевською.

«Ніколи з цим не стикалася, але знаю, що це велике лихо. Фінал – смерть людини», - підтримку акції висловила співачка Ірина Федишин. Вона заявила, що громадськість теж має допомагати у боротьбі з тими, хто поширює смертельно небезпечні речовини.

"І навіть зі мною пробували таке робити", - зазначила Наталія Могилевська. Як мінімум третина потенційних зірок не змогли досягти успіху саме через доступність заборонених речовин, розповіла співачка. Популярні артисти – мета номер один у торговців речовинами, додала вона. Саме тому вважає, що такий нестандартний зухвалий спосіб боротьби із незаконним бізнесом має дати результат.

Кого з близьких втратила Могилевська через діяльність «бариг»? Про це вона розповіла в інтерв'ю Домбровському.

Як тема наркотиків розкривається на фронті, що ще розповіли зірки та герої блогеру Домбровському – про все це вже незабаром у його свіжому ролику. Після нього блогер планує нову серію інтерв'ю. Адже акція набирає обертів, тож реакцій публічних особистостей збирається дедалі більше. А старт «Спіймая баригу» заплановано на середину весни.