Завантажити ще

Факт. Вибираємо золоті сережки

Факт. Вибираємо золоті сережки
Фото: Andrea Piacquadio / pexels.com

Які прикраси дівчат є абсолютними фаворитами? Ви не помилитеся, назвавши золоті сережки. Це саме ті ювелірні вироби, які знаходяться в центрі уваги, підкреслюють природну красу обличчя та зачіску, а також грайливо погойдуються під час ходьби, створюючи привабливий, загадковий та бажаний образ. Золоті сережки відрізняються величезною різноманітністю моделей на всі випадки життя. Широкий асортимент подібних виробів ви знайдете у ювелірних магазинах Золотий Вік.

Які золоті сережки представлені у продажу?

Ювеліри постаралися забезпечити сучасних дівчат усім необхідним, щоб вони мали можливість підібрати унікальну родзинку для створення того чи іншого образу. Золоті сережки можна розділити на безліч популярних категорій, але ми виділимо лише найактуальніші:

  1. Пусети. Це найпростіші мініатюрні сережки із кріпленням у вигляді гвоздика.
  2. Джекети. Відрізняються наявністю декоративної підвіски, яка розташована за вушною раковиною.
  3. Трансформери. Це золоті розбірні сережки, що складаються з двох або декількох частин, що з'єднуються.
  4. Протяжки. Так називають тоненькі ланцюжки, які простягаються через отвір у мочці вуха та звисають із двох сторін.
  5. Конґо. Це сережки у вигляді каблучок, які відрізняються за розмірами та наявністю декору.
  6. Клаймбери. Свою назву отримали через те, що вони ніби дерються вгору від мочки до вушної раковини.
  7. Кліпси, кафи, шандельєри та інші різновиди.

Як правильно носити золоті сережки?

Багато хто помилково вважає, що правильний вибір подібних прикрас — це ціла наука, через яку можна писати дисертації. Насправді все зводиться до того, що золоті сережки повинні подобатися особисто вам, відповідати вашому типу обличчя та зачісці, а також бути доречними у тій чи іншій обстановці. Скористайтеся такими рекомендаціями:

  • буде дуже круто, якщо колір каменів у сережках відповідає вашому кольору очей;
  • також орієнтуйтеся на колір ваших локонів, адже рудоволосим йдуть зелені смарагди, блондинкам — сині сапфіри, а брюнеткам — червоні рубіни;
  • невеликі золоті сережки з лаконічним дизайном доречні завжди і скрізь, а масивніші та яскравіші варіанти одягають для особливих випадків.

Найважливішим параметром, який впливає вибір сережок, слід вважати форму обличчя. Якщо вона кругла, квадратна або трикутна, уникайте великих прикрас, які мають строгу геометричну форму, і краще вибирайте подовжені варіанти (наприклад, протяжки). Власницям правильної овальної особи пощастило більше, бо їм іде практично все.