Завантажити ще

Факт. Індивідуальний підхід та гарантії безпеки. Діалог з головним лікарем стоматологічної клініки Geneva в Одесі

Факт. Індивідуальний підхід та гарантії безпеки. Діалог з головним лікарем стоматологічної клініки Geneva в Одесі

В даному інтерв'ю ми розмовлятимемо з головним лікарем однієї з найкращих стоматологічних клінік Одеси - genevaclinic.com.ua Вишневською Ганною Олександрівною. За час своєї практики вона набула величезного досвіду та знання в галузі стоматології, яким вона із задоволенням поділиться з нами сьогодні.

Як давно Ви працюєте в стоматології, що спонукало Вас вибрати цю професію?

Я працюю лікарем-стоматологом майже 17 років.

Вибір професії стався ще в підлітковому віці. Мені дуже хотілось мати можливість повертати людям не лише здоров´я, а ще й прекрасну посмішку.

На ці мрії було потрачено дуже багато зусиль, щоб досягти вершин в професії і захистити спочатку кандидатську, а потім вже і докторську дисертації, та працювати в клініці преміум класа, такій як «GENEVA»

Які заходи приймаються клінікою для забезпечення безпеки ваших пацієнтів?

Якщо питання про передачу різних інфекцій, то в нашій клініці проводиться чіткий контроль за дотриманням правил асептики та антисептики, стерилізаційна кімната оснащена найсучаснішою технікою та технологіями, які дозволяють виключити людський фактор в обробці інструментів. Нічого не обробляється вручну, для цього застосовуються спеціальні апарати – термодезінфектори, які автоматично миють та обробляють дезінфікуючими розчинами інструменти. Після такої обробки інструментарій автоклавується під великим тиском та високою температурою пари. Наконечники також стерилізуються в спеціальних апаратах. Після кожного пацієнта кабінети обробляються дезінфікуючими засобами. В клініці навідь вентиляція влаштована з урахуванням того, щоб повітря очищувалось перед тим, як потрапляти в кабінети.

Якщо ж мова про безпеку пацієнтів під час війни, то клініка має обладнане бомбосховище з кількома виходами. Пацієнти мають можливість ним скористатись під час повітряних тривог та бути в безпеці.

Які основні технології використовуються в вашій клініці, щоб забезпечити найкращу якість лікування?

Ми забезпечуємо найкращу якість лікування наших пацієнтів застосовуючи високотехнологічні апарати для діагностики – компьютерні томографи (КТ), сучасні компьютерні програми для діагностики захворювань ясен, аппарат для діагностики проблем з суглобами, мікроскопи для клінічного прийому, сканери. Все обладнання в клініці найкраще і найсучасніше, це фірма Sirona (Німеччина) і медобладнання фірми KaVo (Німеччина) та EMS (Швейцарiя).

В нашій клініці лікарі працюють в цифровому форматі, коли пацієнту вже не потрібно сидіти з відбитковою масою в порожнині рота, а лікар при такій діагностиці, отримує більш детальний скан для подальшої роботи з пацієнтом.

Які особливості вашої клініки, роблять її унікальною і допомогають залучати нових пацієнтів?

Особливостями нашої клініки є статус «Преміум» класа з найновітнішим обладнанням і сучасними технологіями та з професійним колективом лікарів, а ще, індивідуальний підхід у лікуванні кожного пацієнта. Ми доклали та продовжуємо докладати максимум зусиль для того, щоб пацієнт був на 100% у безпеці в нашій клініці. У нас є все найсучасніше обладнання та технології, що дозволяють зробити лікування на 101% прогнозованим та безболісним.

Які поради ви можете дати пацієнтам, які бояться відвідувати стоматолога, щоб допомогти їм подолати свій страх і отримати необхідне лікування?

Я б порадила пацієнтам довіритись лікарю та усвідомити, що для сучасного лікування зубів застосовуються нові методи, технології, способи, матеріали, та обладнання. Все це робить процес лікування безболісним, приємним та сприяє позитивному настрою пацієнта, а хороший настрій є запорукою успішного лікування. Для більшої впевненості пацієнтів, в нашій клініці застосовується для лікування зубів та ясен ще й метод «медикаментозного сну». Це коли пацієнт засинає, а просинається з білосніжною посмішкою.

Приклад стоматологічної клініки Женева в Одесі дає зрозуміти, що лікування зубів у сучасному світі можливе максимально комфортно та безболісно. Дякуємо Ганні Олександрівні за відповіді на запитання та бажаємо їй вдячних пацієнтів.