Завантажити ще

Гуменюк: Вибухи в Джанкої – сигнал росіянам, що слід залишати півострів

Гуменюк: Вибухи в Джанкої – сигнал росіянам, що слід залишати півострів
Фото: t.me/krymrealii/20856

Знищення російських крилатих ракет «Калібр» на залізниці у Джанкої є чітким сигналом росіянам, що їм краще вже залишати тимчасово окупований півострів залізницею. Як повідомляє Укрінформ, про це в ефірі національного телемарафону заявила начальник пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

- Джанкой – вузлова станція. І на початку повномасштабного вторгнення йшлося, що ураження логістики буде основним засобом впливу на переформатування розуміння ворога, що їм робити в Криму. Наразі вказано курс чітко, щоб було розуміння, що залізницею їм вже дуже необхідно виїжджати, - зазначила вона.

Гуменюк додала, що загарбники приховуватимуть інформацію про знищення російських крилатих ракет «Калібр НК» під час транспортування залізницею, адже «це не сприяє їхньому іміджу». Вона також наголосила на тому, що довгий час росіяни почувалися досить спокійно через відстань.

- Вони вважали, що встигнуть евакуюватися задовго до того, як почнеться реагування нашої зброї на їхні місця дислокації. Тому наразі вони все списують на роботу протиповітряної оборони, працюють за методичками, намагаються переконати населення в тимчасово окупованому Криму, що все йде за планом. Але ми знаємо, до чого призводить таке переконання, - зауважила Гуменюк.

Тим часом у Джанкої ввели режим надзвичайної ситуації муніципального рівня. За даними росЗМІ, дрони пошкодили на залізничній станції будівлю охорони вокзалу, товарно-матеріальний та паливний склади, локомотивне депо, там виникли перебої в електромережі.

Вибухи у Джанкої пролунали ввечері 20 березня. ГУР Міноборони заявили, що під час ударів знищено російські крилаті ракети “Калібр НК”.

Новини по темі: Новини Криму Вибух Джанкой