Завантажити ще

Uklon звільнив в Одесі водія, який вмикав російські пісні і розповідав про нацизм в Україні

Uklon звільнив в Одесі водія, який вмикав російські пісні і розповідав про нацизм в Україні
Фото: instagram.com/yulia.kotiuk

Таксі Uklon звільнило водія в Одесі, який вмикав російські пісні і розповідав про нацизм в Україні. Про це розповіла блогерка Юлія Котюк, яка поскаржилася на чоловіка.

- Компанія, з якою я їхала, це був Uklon. І вони відреагували за годину після того, як їх тегнула на відео в інстаграмі. Водія було звільнено і в відділі якості мені сказали, що він вів себе досить агресивно, навіть не йшов з ними на контакт, - заявила дівчина.

Також Котюк розповіла, що в компанії їй порекомендували звернутися до СБУ. Раніше дівчина опублікувала у своїх соцмережах відео розмови з водієм таксі після того, як попросила його вимкнути російські пісні. Водій поскаржився на те, що дівчина обмежує його в його країні, в якій він завжди говорив російською мовою. Також він заявив, що з задовленням б переїхав до Росії, але через воєнний стан чоловіків не випускають. Після 2014 року він не виїхав, бо в Україні “не було такого нацизму і фашизму”. На думку чоловіка, всі війні починають США. Росія же звільняє країни та навів приклад Сирії.

@yulia.kotiuk Відповідь користувачу @nymphadora? ♬ оригінальний звук - Yuliia

@yulia.kotiuk такі всі бубочки завжди, а тут таке 🫠 #одеса ♬ оригінальний звук - Yuliia

Новини по темі: скандал Таксі Новини Одеси