8 червня
Завантажити ще

При Міноборони створюють антикорупційну раду, українців просять проголосувати за склад

При Міноборони створюють антикорупційну раду, українців просять проголосувати за склад
Фото: t.me/militarymediacenter

При Міноборони створюють антикорупційну раду, яка має припиняти та виявляти факти зловживань. Склад антикорупційної ради обиратимуть самі українці. У відомстві просять усіх громадян взяти участь у голосуванні 24 березня. Про це пише пресслужба Міноборони.

- З метою організації діяльності громадської антикорупційної ради при МОУ на платформі Національного агентства з питань запобігання корупції відбудеться відкрите загальнонаціональне онлайн-голосування. За його результатами з 29 кандидатів буде обрано 15 членів ради терміном на один рік. Проголосувати можна буде у п'ятницю, 24 березня, з 8.00 до 20.00. Посилання на платформу НАЗК для голосування буде оприлюднено протягом доби, - розповіли у відомстві.

Для участі у конкурсі до складу Ради попередньо було подано заявки від 53 кандидатів. Вичерпний перелік документів, визначених положенням про громадську антикорупційну раду при Міністерстві оборони України, надали 29 претендентів. Їх і допустили до фінального голосування. З інформацією про всіх претендентів, які братимуть участь у конкурсі, можна ознайомитись за посиланням.