Завантажити ще

​​Через російські обстріли можуть вимикати світло у двох областях

​​Через російські обстріли можуть вимикати світло у двох областях
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на ранок 20 березня споживання електроенергії в Україні стало більшим, ніж у вихідні дні. Проте це характерно для робочого дня. Про це повідомили в "Укренерго".

Наразі працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також йде незначний імпорт електроенергії.

Проте у Житомирській області через значні пошкодження мереж внаслідок неодноразових атак росіян застосовуються обмеження споживання. Також при значному зростанні споживання можливі обмеження у Київській області та Києві. В інших регіонах обмежень у мережах "Укренерго", які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводились.

Також енергетики зазначають, що складною залишається ситуація у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі. Бригади майстрів постійно працюють над усуненням мережевих обмежень, відновленням надійності та безперервності електропостачання. Відновлювальні роботи тривають на всіх об’єктах "Укренерго", пошкоджених російськими атаками.

Росіяни упродовж всієї зими завдали 15 масованих ракетних та 18 атак БПЛА на енергооб’єкти. Майже всі ключові підстанції магістральних мереж були атаковані щонайменше по три-чотири рази, завдані важкі пошкодження основному обладнанню.