Завантажити ще

Жителям Дніпропетровщини дали ще 10 днів, щоб повернути зброю, інакше каратимуть

Жителям Дніпропетровщини дали ще 10 днів, щоб повернути зброю, інакше каратимуть
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Десять днів, які відводилися жителям Дніпра та регіону для здачі зброї, виданої на початку повномасштабної війни, минули. Однак на руках у громадян все ж таки залишається півтисячі одиниць зброї. А тому місцева влада дала ще 10 днів, після чого обіцяє карати за законом тих, хто проігнорує цю вимогу. Про це повідомляє Telegram голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

- 10 днів на добровільну здачу вогнепальної зброї цивільними особами, яким воно видавалося у перші дні повномасштабного вторгнення, минули. Вчора (16 березня). Я коректно дочекався наданого громадянам терміну. Підіб'ємо підсумки. 2 тисячі одиниць стрілецької зброї на території м. Дніпро було видано. 1,5 тисячі одиниць на сьогоднішній день - здано. 500 одиниць зброї – залишається у цивільного населення, – зазначив він.

Лисак додав, що всі особи, у яких перебуває зброя, та особи, які видавали зброю, встановлені. Він зазначив, що ще 10 днів – це останній термін, коли вони можуть здати зброю без проблем із законом. Далі на них чекає відповідальність згідно з чинним законодавством. Він наголосив, щр зброя у незаконному обігу - це неприпустимо.

6 березня у Дніпропетровській області цивільних закликали повернути вогнепальну зброю та боєприпаси до неї. Мешканці регіону мали зробити це протягом 10 днів.