27 травня
Завантажити ще

​​Укренерго повідомило про можливі відключення світла у двох областях та Києві

​​Укренерго повідомило про можливі відключення світла у двох областях та Києві
Фото: facebook.com/npcukrenergo

В НЕК "Укренерго" попередили, що через наслідки російської атаки 9 березня у п'ятницю, 17 березня, можливі обмеження споживання у Києві, Київській та Житомирській областях. Для відновлення надійного електропостачання великих міст до рівня, який був в енергосистемі до повномасштабного вторгнення, треба більше часу, хоча енергетики цілодобово працюють над цим. Про це повідомила пресслужба компанії.

За словами енергетиків, споживання електроенергії в Україні зберігається на рівні п’ятниці минулого тижня. В країні працюють усі види електростанцій та гідроелектростанції. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також триває незначний імпорт електроенергії.

-  В інших регіонах обмежень у мережах Укренерго, які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводились, - йдеться у повідомленні.

Енергетики зазначають, що енергетична інфраструктура уздовж лінії фронту регулярно зазнає пошкоджень через артобстріли. Зокрема, у ніч на п’ятницю, 17 березня, росіяни обстріляли енергоінфраструктуру на Донеччині. Проте на всіх об’єктах Укренерго, пошкоджених російськими атаками, тривають відновлювальні роботи.

Росіяни завдали 15 масованих ракетних та 18 атак БпЛА на енергосистему України. Майже всі ключові підстанції магістральних мереж Укренерго були атаковані щонайменше по три-чотири рази. На об’єкти прилетіло понад 200 ракет та дронів, які завдали важких пошкоджень обладнанню.