Завантажити ще

РФ вивела в Чорне море 20 кораблів

РФ вивела в Чорне море 20 кораблів
Фото: t.me/Nazars_look

РФ вивела в Чорне море 20 кораблів, з яких 4 ракетоносії і багато допоміжного флоту. В цілому в морі зафіксована нетипова активність ворога, повідомила в ефірі загальнонаціонального телемарафону “Єдині новини” керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

- Ми ретельно спостерігаємо за корабельним угрупованням в Чорному морі і за діями ворога. Зафіксована нетипова активність та кількість корабельного угруповання. Наразі в Чорному морі перебуває 20 одиниць, серед яких 4 ракетоносії, один з них підводний, 28 ракет по максимуму можуть бути споряджені до запуску, - зазначила Гуменюк.

Серед загального складу багато допоміжного флоту.

 - (росіяни. – Ред.) намагаються демонструвати свою присутність максимально по Чорному морю там, де можуть собі дозволити, скільки може дозволити світова спільнота. Вони намагаються роззосереджуватися, максимально покриваючи театр морських дій в Чорному морі і намагаючись приховувати свої дії від нас, - розказала Гуменюк.

Раніше США звинуватили Росію в перехопленні її винищувачами Су-27 американського безпілотника-розвідника MQ-9 Reaper, через що він впав в Чорне море.