30 травня
Завантажити ще

В РНБО спростували інформацію, що контрнаступ може бути під загрозою

В РНБО спростували інформацію, що контрнаступ може бути під загрозою
Фото: VIOLETA SANTOS MOURA/REUTERS

Інформація про те, що українські сили знесилені через втрати на фронті та що контрнаступ ЗСУ під загрозою зриву, не відповідає дійсності. Про це в ефірі телемарафону заявив секретар РНБО Олексій Данілов.  

- Ми дуже уважно читали ці (іноземні, - авт.) газети  перед 24 лютого, коли вони всі одноголосно нам розповідали, що буде халепа. Все це не відповідає дійсності. Сьогодні починається новий етап, і я б дуже хотів, щоб його не підтримували наші ЗМІ. Те, що вони (іноземні СМІ, - авт.) розповідають - дійсності не відповідає, - наголосив Данілов.

Він погодився,  що ситуація дісно складна, але нагадав, що Україна вже рік веде війну "проти великої за розміром країни, але не за розумом".

- Зараз розхитувати ситуацію шляхом надання інформації, яка не відповідає дійсності, не зовсім приємна річ. Зверніть увагу, що прізвищ нема - у них якісь джерела. І вони починають зараз таку гру, - підсумував секретар РНБО.

Напередодні видання The Washington Post з посиланням на власні джерела написало, що українські високопосадовці сумніваються щодо успішності весняного контрнаступу ЗСУ через те, що на полі бою гинуть найдосвідченіші бійці.

Генштаб ЗСУ щоденно повідомляє про втрати РФ на полі бою. Тільки протягом минулої доби на полі бою знищено майже 1000 ворогів. Через втрати Росія мобілізує на окупованих територіях навіть власників «білих білетів».