Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 квiтня
Завантажити ще

Укренерго повідомило про можливі відключення електроенергії в трьох регіонах

Укренерго повідомило про можливі відключення електроенергії в трьох регіонах
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Після останньої російської ракетної атаки в Україні все ще існують мережеві обмеження у Житомирській та Харківській областях. Як повідомили в Укренерго, при зростанні споживання у цих регіонах у пікові години можливе застосування графіків погодинних відключень.

Також для усунення ризику перевантаження обладнання у Києві та Київській області можливі аварійні відключення. В інших регіонах обмежень у мережах Укренерго, які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводились, але складною залишається ситуація у прикордонних районах Чернігівщини, Сумщини та регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує розподільчі мережі.

Наразі в Україні працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також продовжується незначний імпорт електроенергії. Тривають роботи з відновлення роботи електростанцій, пошкоджених внаслідок ракетних та дронових атак росіян. Тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах Укренерго, пошкоджених російськими атаками.

Остання, 15-та ракетна атака РФ по енергосистемі сталась 9 березня.