Завантажити ще

Укренерго: в Україні зросло споживання електроенергії

Укренерго: в Україні зросло споживання електроенергії
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на ранок 13 березня в Україні збільшилося споживання електроенергії порівняно із неділею. Проте це характерно для робочого дня, і обмежувати енергоспоживання не планують, повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

У Житомирській та Харківській областях продовжується робота над усуненням наслідків ракетних обстрілів 9 березня. У Миколаївській області завершене заживлення усіх споживачів, які залишилися без енергопостачання внаслідок бойових дій. Однак через перевантаження обладнання діють аварійні відключення в деяких районах Києва та Київщини. На Житомирщині та Харківщині при зростанні споживання у пікові години можливе застосування графіків погодинних відключень.

Крім того, внаслідок ворожих артилерійських обстрілів є пошкодження мереж у прифронтових районах Харківської та Херсонської областей. Там, де дозволяє безпекова ситуація, тривають ремонтні роботи. Також триває заживлення споживачів, що були знеструмлені через погодні умови (рвучкий вітер) на Житомирщині та Сумщині.

В інших регіонах обмеження енергоспоживання не застосовувалось, ліміти не доводились. Наявних в системі обсягів виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб всіх споживачів, кажуть енергетики.