23 липня
Завантажити ще

На рахунках Parimatch заблокували понад 250 мільйонів гривень гравців

На рахунках Parimatch заблокували понад 250 мільйонів гривень гравців
Фото: facebook.com/parimatch.ukraine

На розрахункових рахунках компанії ТОВ "Париматч", яка напередодні потрапила до списку санкцій РНБО, заблоковано 250 мільйонів гривень клієнтів компанії. Про це повідомив генеральний директор холдингу Parimatch Максим Ляшко, його цитує " Економічна правда ".

- Фактично повністю зупинено операційну діяльність на території України. Ще вночі банки почали відключати наші веб-сервіси від можливості як поповнити, так і вивести кошти для наших клієнтів, - зазначив він. – Наразі фактично заблоковано 250 млн грн коштів наших клієнтів. Вони є на розрахункових рахунках компанії. Вони належать клієнтам і я впевнений, що так чи інакше вони матимуть змогу отримати доступ до цих коштів, - додав Ляшко.

За словами гендиректора ТОВ "Париматч" Наталії Гілевич, йдеться про кошти "декілька десятків тисяч клієнтів". У компанії також уточнити, що якщо є кошти у гравців на балансі, вони можуть продовжувати грати, але доти, доки робота сайту не буде зупинена. За словами топ-менеджерів компанії, вони будуть змушені припинити роботу сервісу, коли рішення про введення санкцій проти офіційно набуде чинності, тобто. відразу після публікації в "Урядовому Кур'єрі".

Раніше команда Parimatch звернулася до президента Володимира Зеленського з приводу введених Радою національної безпеки та оборони санкцій. У заяві йдеться про те, що компанія припинила будь-яку співпрацю з росіянами.

10 березня Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб з України, Росії, Кіпру, Великобританії, Польщі, Туреччини та Нідерландів. Під 50-річні санкції потрапили букмекерські компанії Parimatch, "СпортБет", "Марафон", "Голден Бет", "Перша міжнародна букмекерська компанія", лотереї "Спортлото", "ДСЛ", "Спортивні лотереї".