Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Усім мешканцям Одеської області повернули світло, а в Києві скасували стабілізаційні відключення

Усім мешканцям Одеської області повернули світло, а в Києві скасували стабілізаційні відключення
Фото: t.me/dtek_ua

Ремонтні роботи з ремонту високовольтного обладнання, яке живить Одесу та Одеський район, закінчилися. Енергетики змогли забезпечити світлом усіх жителів регіону. Крім того, у Києві скасували стабілізаційні відключення світла, які застосовували через пошкодження енергосистеми. Про це повідомили у ДПЕК.

– Енергетики змогли забезпечити світло для всіх мешканців Одеської області. Проте сьогодні проводяться планові роботи з реконструкції високовольтної підстанції у Суворовському районі. Під час їхнього виконання мешканці цього району будуть без світла. Електропостачання плануємо повернути орієнтовно о 17.00, - додали в компанії.

Через пошкодження внаслідок обстрілів обладнання на Одещині можуть бути стабілізаційні відключення у пікові години навантаження, додали в ДПЕК. Графіки стабілізаційних вимкнень можна знайти на сайті компанії.

Крім того, у Києві скасували стабілізаційні відключення світла, які застосовували через пошкодження енергосистеми. У ДПЕК при цьому додали, що ситуація в енергосистемі досі складна, тому закликають стежити за оновленням інформації.