Завантажити ще

​​Після чергової ракетної атаки частина мешканців Харкова та Житомира досі без світла

​​Після чергової ракетної атаки частина мешканців Харкова та Житомира досі без світла
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Через пошкодження, які наніс ворог в ніч на 9 березня, у Житомирі та Харкові частина споживачів досі залишається без електропостачання. Критична інфраструктура цих міст працює переважно від автономних джерел живлення. Про це повідомили у НЕК "Укренерго".

Енергетики зазначають, що попри пошкодження, яких завдав ворог, ліміти споживання до решти областей не доводились і споживання покривається наявним виробництвом електроенергії.

- Внаслідок атаки росіян 9 березня та значного пошкодження обладнання є мережеві обмеження у Житомирській та Харківській областях, які призводять до необхідності застосовувати графіки погодинних відключень. Ці графіки складають і застосовують обленерго, - йдеться у повідомленні.

В Укренерго також повідомили, що  росіяни 9 березня продовжували обстрілювати Дніпропетровщину та Запоріжжя, через що у цих регіонах діють аварійні відключення. Ремонтні бригади роблять усе можливе, щоб якомога швидше відновити стабільне електропостачання, однак відновлювальні роботи потребують часу.

Внаслідок російських атак на підстанції Укренерго прилетіло понад 200 ракет та дронів, завдавши важких пошкоджень обладнанню.