Завантажити ще

У Києві – екстрені відключення енергопостачання, без світла близько 15 відсотків споживачів

У Києві – екстрені відключення енергопостачання, без світла близько 15 відсотків споживачів
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Через нову ракетну атаку, здійснену РФ 9 березня, частина споживачів в Києві залишилися без світла. Як повідомив мер міста Віталій Кличко, у столиці вперше за довгий час були застосовані екстрені відключення світла, які діяли до 9 ранку. 

- Через ракетну атаку енергетики застосували технологічні екстрені відключеня енергопостачання в столиці. Наразі без світла приблизно 15% споживачів, - написав Кличко.

Пізніше він написав про скасування екстренних відключень та уточнив, що через перенавантаження без світла залишається частина споживачів  Голосіївського, Солом'янського та Святошинського районів столиці.

Кличко також сказав, що у зв’язку з екстренними відключеннями електроенергії 40% споживачів столиці наразі залишились без опалення. Водопостачання працює в штатному режимі.

Пізніше він додав, що внаслідок ранкової ракетної атаки в столиці пошкоджений об‘єкт енергетичної інфраструктури.

- Є перебої з теплопостачанням, частина киян залишаються без опалення. Всі служби працюють над усуненням наслідків влучання російської ракети. Ми робимо все, щоб якнайшвидше повернути мешканцям столиці теплопостачання та воду, де є проблеми з її постачанням, - сказав Кличко.

Генеральний директор Yasno Сергій Коваленко в свою чергу повідомив, що екстрені відключення світла застосовані і в інших областях. Він заспокоїв, що це – превентивний крок. 

Масована ракетна атака РФ почалась приблизно о першій годині ночі і станом на 7 ранку продовжується. Відомо про влучення у Києві, Одесі, Дніпрі. Також були вибухи в Запорізькій, Миколаєвській, Вінницькій областях. Попередньо це робота ППО.