Завантажити ще

Укренерго: В енергосистемі України зберігається стабільність, є резерв потужності

Укренерго: В енергосистемі України зберігається стабільність, є резерв потужності
Фото: t.me/dtek_ua

В енергосистемі України зберігається стабільність, а споживання електроенергії на рівні звичайного робочого дня. Про це повідомляє Укренерго.

– Ситуація в енергосистемі стабільна. Прогнозується, що вона залишатиметься такою і надалі за відсутності нових атак росіян на енергосистему. Споживання лише на рівні робочого дня. Збільшення світлового дня, поступове сезонне потепління впливають на поступове зниження споживання, – зазначили у компанії.

Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже 25-й день поспіль і поки не прогнозується, зазначають в Укренерго. Якихось мережевих обмежень немає. Знижене споживання, відновлення роботи деяких генеруючих потужностей, забезпеченість ресурсом гідрогенерації та сезонне стрімке зростання ВДЕ дозволило сформувати в енергосистемі певний резерв потужності, що підвищує рівень надійності електропостачання та операційної безпеки енергосистеми, додали в компанії.

При цьому на Одещині продовжуються роботи з підвищення надійності енергосистеми у регіоні. Також продовжуються ремонтні роботи на всіх інших об'єктах Укренерго, пошкоджених обстрілами росіян.