5 червня
Завантажити ще

Суд закрив справу щодо найстаршої матері України, яку звинувачували в психологічному насильстві

Суд закрив справу щодо найстаршої матері України, яку звинувачували в психологічному насильстві
Фото: cheline.com.ua/

Суд закрив адміністративну справу відносно Валентини Підвербної, яку «стороння особа звинуватила» у невиконанні обов’язків щодо виховання дітей та вчинення психологічного насильства.  Як повідомило «Суспільне», суд не побачив у діях найстаршої матері України складу адміністративного правопорушення.

Справу слухали у закритому режимі. Особа, що написала заяву, заявила про невиконання Валентиною Підвербною батьківських обов’язків. За місцем проживання Валентини Підвербної для перевірки тоді приїжджала ювенальна поліція, але до квартири увійти не змогла, тому що Підвербна їх не пустила.

Повідомлялось, що представники ювенальної поліції побачили з коридору розкидані речі у квартирі та відчувався запах каналізації. Представниця ювенальної поліції в суді розказала, що правоохоронці стали свідками, як між Валентиною Підвербною і її донькою сталася штовханина.

В свою чергу представник служби у справах дітей і молоді в суді зазначив, що родина Підвербної перебуває на обліку від народження дитини. Дитина є гіперактивною, а з боку матері присутня гіперопіка.Валентина Підвербна свою вину у суді не визнала. Зазначила, що належним чином виконує батьківські обов`язки.

В своєму рішенні суд зазначив, що дитина «одягнена, нагодована, у неї є мобільний телефон, комп`ютер. Вона дуже любить свою доньку і робить все для неї. Не вчиняла домашнього насильства відносно своєї доньки».

Заявницю, яка поскаржилася на неналежне виконання батьківських обов'язків, Підвербна назвала такою “що діє в інтересах особи, яка звернулась з позовом про оспорювання її материнства”.

За даними ЗСІ, мова про українку Оксану Спектор, яка написала позов до суду, щоб оспорити материнство Підвербної. Справа перебуває на розгляді в Новозаводському райсуді Чернігова, наступне засідання призначене на 23 березня. На думку позивачки,  яйцеклітини, які вона начебто здала на зберігання до клініки репродуктивної медицини, без її згоди використали для запліднення Валентини Підвербної. Оксана Спектор просила суд призначити ДНК-експертизу та в разі збігу визнати матір'ю дитини саме її.

Чернігівчанка Валентина Підвербна є найстаршою матір’ю в Україні. Вона народила доньку Анну-Марію у віці 65 років у лютому 2011 року завдяки процедурі штучного запліднення. Спочатку жінка була не проти спілкуватися з пресою, пізніше стала уникати будь-яких коментарів. 

Новини по темі: мама Суд